Trička Nike

Trička Nike jsou určena především na sportovní aktivity. Jsou vyrobena z kvalitních materiálů tak, aby umožňovaly snadný pohyb, odváděly pot, a přesto propouštěly vzduch. V klasické konfekci najdete také pohodlná trička na běžné denní nošení, a to jak pro pány, tak také pro dámy i děti. Tyto trička jsou většinou ušity ze stoprocentní bavlny, aby nedráždily ani citlivou pokožku.

Pěkná trička Nike

Na každém modelu je vždy vyšita notoricky známá fajfka. Kromě triček nabízí firma Nike také další sportovní oblečení, obuv a doplňky. Najdete zde kalhoty, tepláky a teplákové soupravy, mikiny, plavky, bundy, botasky, kabelky, batohy, brýle, míče a dokonce i parfémy, atd. Veškeré zboží firmy Nike si můžete prohlédnout na jejich internetových stránkách a následně si je i objednat. Značka Nike se prodává téměř v každém obchodě se sportovním oblečením, společně se značkami Puma, Adidas, atd.


Nike

O stránkách

Oficiální prezentaci firmy Nike bohužel nenaleznete na adrese www.Nike.cz jak by se dalo očekávat, ale na doméně www.Nike.com. Na tomto webu si poté můžete prolistovat virtuálním katalogem výrobků Nike všeho druhu. Při objednání zboží přes internet počítejte ale s tím, že vám zboží Nike dojde ze zahraničí.

Nike

Kdo by neznal Nike? Další z oblíbených výrobců oblečení, bot a sportovních doplňků, tentokrát pocházející z Amerického Oregonu. Zboží Nike se již před několika lety rozšířilo i na pulty českých obchodu, není tedy problém si např. boty Nike…

Trička Nike

Trička Nike jsou určena především na sportovní aktivity. Jsou vyrobena z kvalitních materiálů tak, aby umožňovaly snadný…