Plavky Nike

Plavky Nike jsou vyrobené převážně pro sportovce. Firma Nike se totiž snaží dopřát sportovcům co největší pohodlí při jejich aktivitě a to i při plavání. Tyto plavky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které drží svůj tvar a elasticitu, a jsou odolné proti chloru i soli. V nabídce firmy najdete pánské, dámské i dětské plavky různých střihů i barev. Designéři Nike zvolili střízlivější jednobarevné či nenápadné dvojbarevné řešení a více se soustředili na správnou funkčnost plavek.

Nejen dámské plavky Nike

V dámské kolekci máte na výběr z plavek jednodílných i dvojdílných. Bikiny jsou řešeny převážně trojúhelníčkově se šňůrkami, anebo můžete mít sportovní dvoudílné šortkové plavky, které lépe drží a poskytují volnost pohybu. Pánové si mohou vybrat z klasických vykrojených plavek nebo z plavek s nohavičkami.

Firma Nike samozřejmě nenabízí pouze plavky. V jejím sortimentu najdete veškeré dámské, pánské i dětské sportovní oblečení na fotbal, fitness, běh, basketball, a mnoho dalších sportů. Toto zboží je nabízeno společně se značkami Adidas, Puma, Reebok apod. v mnoha obchodech se sportovním vybavením.


Nike

O stránkách

Oficiální prezentaci firmy Nike bohužel nenaleznete na adrese www.Nike.cz jak by se dalo očekávat, ale na doméně www.Nike.com. Na tomto webu si poté můžete prolistovat virtuálním katalogem výrobků Nike všeho druhu. Při objednání zboží přes internet počítejte ale s tím, že vám zboží Nike dojde ze zahraničí.

Nike

Kdo by neznal Nike? Další z oblíbených výrobců oblečení, bot a sportovních doplňků, tentokrát pocházející z Amerického Oregonu. Zboží Nike se již před několika lety rozšířilo i na pulty českých obchodu, není tedy problém si např. boty Nike…

Plavky Nike

Plavky Nike jsou vyrobené převážně pro sportovce. Firma Nike se totiž snaží dopřát sportovcům co největší pohodlí při…