Katalog Nike

Katalog Nike najdete na oficiálních internetových stánkách Nike.com. Můžete si zde vybrat s několika kategorií. Je to Nike+, NikeWomen, NikeSportswear a NikeBasketball. Firma Nike nabízí Pánské, dámské a dětské sportovní oblečení a také boty a další doplňky. Pod společnost Nike patří i další známé značky. Je to Converse a Umbro.

Tištěný katalog Nike

Zboží této značky si můžete také objednat v zásilkových katalozích Quelle a Otto. Tyto společnosti vám garantují vrácení peněz v případě vaší nespokojenosti se zbožím. Sportovní oblečení a obuv Nike si samozřejmě můžete také zakoupit ve specializovaných obchodech se sportovním zbožím a dokonce také v supermarketech Makro nebo Globus. Přesto že je toto zboží značkové, jeho cena je celkem příznivá. Zboží značky Nike se v obchodech prodává společně se značkami Adidas, Puma, Reebok, apod.


Nike

O stránkách

Oficiální prezentaci firmy Nike bohužel nenaleznete na adrese www.Nike.cz jak by se dalo očekávat, ale na doméně www.Nike.com. Na tomto webu si poté můžete prolistovat virtuálním katalogem výrobků Nike všeho druhu. Při objednání zboží přes internet počítejte ale s tím, že vám zboží Nike dojde ze zahraničí.

Nike

Kdo by neznal Nike? Další z oblíbených výrobců oblečení, bot a sportovních doplňků, tentokrát pocházející z Amerického Oregonu. Zboží Nike se již před několika lety rozšířilo i na pulty českých obchodu, není tedy problém si např. boty Nike…

Katalog Nike

Katalog Nike najdete na oficiálních internetových stánkách Nike.com. Můžete si zde vybrat s několika kategorií. Je to…