Boty Nike

Boty Nike nabízí jedna z nejznámějších sportovních značek. Firma Nike se zaměřuje především na výrobu sportovní obuvi, ale i sportovního oblečení a dalších doplňků. Můžete si vybrat z obuvi speciálně určené na běh, fotbal, basketbal, baseball, golf a další indoorové sporty. V sortimentu Nike naleznete jak pánské boty, tak i dámské boty a dětské boty. Veškeré zboží má na sobe viditelnou značku Nike v podobě fajfky.

Vlastní boty Nike

Zajímavostí je, že na internetových stránkách firmy si můžete navrhnout svoje vlastní boty Nike. Vyberete si typ, který se vám líbí a pak si každý díl boty vybarvíte podle vašich představ. Kromě bot vyrábí firma Nike také sportovní oblečení pro různé sporty a další doplňky jako jsou batohy, tašky, kabelky, peněženky a podobně. Veškeré zboží si můžete zakoupit v kamenných obchodech se sportovním zbožím nebo si je objednat na oficiálních internetových stránkách firmy či v jiných eshopech.


Nike

O stránkách

Oficiální prezentaci firmy Nike bohužel nenaleznete na adrese www.Nike.cz jak by se dalo očekávat, ale na doméně www.Nike.com. Na tomto webu si poté můžete prolistovat virtuálním katalogem výrobků Nike všeho druhu. Při objednání zboží přes internet počítejte ale s tím, že vám zboží Nike dojde ze zahraničí.

Nike

Kdo by neznal Nike? Další z oblíbených výrobců oblečení, bot a sportovních doplňků, tentokrát pocházející z Amerického Oregonu. Zboží Nike se již před několika lety rozšířilo i na pulty českých obchodu, není tedy problém si např. boty Nike…

Boty Nike

Boty Nike nabízí jedna z nejznámějších sportovních značek. Firma Nike se zaměřuje především na výrobu sportovní obuvi,…