Rukavice Nike

Rukavice Nike jsou velmi kvalitní a dostupné každému. Jsou to hlavně brankářské, golfové a hokejové rukavice ale i ty na běžné nošení na zimu. Firma Nike si dokonce vytvořila samostatnou značku Nike Bauer, která se specializuje na výrobu vybavení na hokej a tedy také na hokejové rukavice. Tyto modely jsou vyrobeny ze speciálních materiálů a jejich design je vyvinut tak aby co nejlépe chránily ruce při pádech na ledě a přitom se dala dobře držet hokejka.

Pohodlné rukavice Nike

Brankářské rukavice Nike jsou zase uzpůsobeny tak, aby tlumili náraz chytaného míče a zároveň měli dobrou přilnavost. Také chrání proti úrazům prstů, které jsou při fotbale běžné. Golfové rukavice mají takové vlastnosti, aby co nejlépe vyhovovali potřebám nadšených golfistů. Firma Nike ovšem nevyrábí pouze rukavice, v její nabídce najdete široký sortiment sportovního oblečení a dalších doplňků pro různé sporty. Všechny výrobky si můžete prohlédnout na internetových stránkách a zakoupit v obchodech se sportovním zbožím.


Nike

O stránkách

Oficiální prezentaci firmy Nike bohužel nenaleznete na adrese www.Nike.cz jak by se dalo očekávat, ale na doméně www.Nike.com. Na tomto webu si poté můžete prolistovat virtuálním katalogem výrobků Nike všeho druhu. Při objednání zboží přes internet počítejte ale s tím, že vám zboží Nike dojde ze zahraničí.

Nike

Kdo by neznal Nike? Další z oblíbených výrobců oblečení, bot a sportovních doplňků, tentokrát pocházející z Amerického Oregonu. Zboží Nike se již před několika lety rozšířilo i na pulty českých obchodu, není tedy problém si např. boty Nike…

Rukavice Nike

Rukavice Nike jsou velmi kvalitní a dostupné každému. Jsou to hlavně brankářské, golfové a hokejové rukavice ale i ty na…