Kabelky Nike

Kabelky Nike jsou stejně jako kabelky Puma navrhovány ve sportovním nebo sportovně elegantním stylu. Kabelky Nike jsou nabízeny v mnoha různých moderních provedeních, barvách a velikostech, vždy je ale zřetelně uvedeno notoricky známé logo firmy - fajfka. V nabídce najdete jak dámské kabelky na rameno, tak do ruky, atd. Kabelky Nike nejsou pouze stylové ale také velmi praktické. Většina modelů obsahuje mnoho užitečných kapes, nastavitelné popruhy na rameno, a také jsou prostorné, a velmi kvalitní.

Dámské kabelky Nike

Firma Nike samozřejmě nenabízí pouze dámské kabelky, můžete si u ní zakoupit také sportovní obuv a oblečení jako jsou bundy, trička, kalhoty, šaty, atd., a také další doplňky. Všechny nabízené výrobky firmy si můžete prohlédnout na oficiálních internetových stránkách firmy. Prodávají se pak v internetových eshopech, nebo kamenných obchodech se sportovním zbožím, anebo v supermarketech Makro nebo Globus. Zboží Nike je většinou nabízeno společně se značkami Puma, Adidas, Reebok, apod.


Nike

O stránkách

Oficiální prezentaci firmy Nike bohužel nenaleznete na adrese www.Nike.cz jak by se dalo očekávat, ale na doméně www.Nike.com. Na tomto webu si poté můžete prolistovat virtuálním katalogem výrobků Nike všeho druhu. Při objednání zboží přes internet počítejte ale s tím, že vám zboží Nike dojde ze zahraničí.

Nike

Kdo by neznal Nike? Další z oblíbených výrobců oblečení, bot a sportovních doplňků, tentokrát pocházející z Amerického Oregonu. Zboží Nike se již před několika lety rozšířilo i na pulty českých obchodu, není tedy problém si např. boty Nike…

Kabelky Nike

Kabelky Nike jsou stejně jako kabelky Puma navrhovány ve sportovním nebo sportovně elegantním stylu. Kabelky Nike jsou…